UWAGA! W ciągu najbliższych 2-5 minut otrzymasz e-mail z automatycznie wygenerowanym hasłem dostępu do zakupionego programu Haker Internetu, jeśli nie otrzymałeś e-mail, to sprawdź FOLDER SPAM. Jeśli dalej nie ma, to napisz do mnie na e-mail: [email protected]

Nie zamykaj tej strony.  Zobacz ten krótki materiał

95% osób już skorzystało z tej możliwości...

Jak Zarobić Nawet 3x Więcej
Na Jednym Kliencie???

Skoro zamawiasz mój kurs, to możesz dodatkowo nauczyć się, jak czerpać WIĘKSZY ZYSK, z jednego klienta. Potrafię zarobić na jednym kliencie od 3000 do 23000 zł i jeśli chcesz, to nauczę Cię tego samego. 

Co więcej, potrafię to niejako zautomatyzować...

Dlatego, jeśli skorzystasz z tej jednorazowej propozycji, to otrzymasz:

  • Dodatkowe 5 lekcji nt. metod pozyskiwania klienta 
  • Lekcje o tworzeniu bloga na stronie internetowej klienta, która pozwoli Ci zwiększyć ofertę o kilka dodatkowych stówek zysku.
  • Lekcje o optymalizowaniu strony internetowej, czyli jak przyśpieszyć stronę — to jest naprawdę mocne! 
  • Lekcje, dzięki którym możesz wzbogacić swoją ofertę, poprzez zaoferowanie klientowi np. Zabezpieczenie strony za pomocą certyfikatu SSL na jego stronie, czy stworzenie prywatnej skrzynki e-mail dla firmy,
  • Rozbudowaną lekcje o obsłudze klienta
  • Nagranie o moim GAMECHANGER, czyli jak wyprzedziłem konkurencje!
  • Ukryte materiały bonusowe

(Wartość: 497,00 zł)

Dzięki nim osiągniesz znacznie lepsze wyniki. 

Są idealnym uzupełnieniem do kursu podstawowego: "Kurs Tworzenia Stron Internetowych Bez Kodowania", który już posiadasz.


Oto jak wygląda zysk (zaliczka 50%) od jednego z klientów:

 10 450 zł zaliczki

Potrzebowałem lat, aby zrozumieć, jak obsługiwać klientów w taki sposób, abym mógł zarabiać jeszcze więcej na ich "obsłudze".

Teraz możesz oszczędzić swój czas. Co więcej, wykorzystując moją metodę, nie musisz nic umieć. W tym kursie nauczysz się tego od podstaw (mój rekord to blisko 25 tyś. złotych z jednego klienta!) .

Jednak w związku z tym, że jesteś nowym klientem....

Masz szansę zamówić go TYLKO TERAZ I TYLKO NA TEJ STRONIE w bardzo atrakcyjnej cenie.

To jeszcze nie wszystko.

Do kursu otrzymasz... 

BONUS #1:
„Facebook To Biznes, Jak To Wykorzystać?” 
(wartość 47 zł)

E-book jest uzupełnieniem kursu premium, dzięki któremu zrozumiesz jak zadbać o swój prywatny profil na Facebooku. Co jest cholernie ważne, kiedy zaczniesz obsługiwać klientów. 

Twoi przyszli klienci, muszą wiedzieć, że mają do czynienia z profesjonalistą, któremu mogą zaufać i zapłacić. Pamiętaj, że ludzie mają to do siebie, że często oceniają coś lub kogoś po okładce, jeśli chcesz pozyskiwać klientów bezpłatnie na Facebooka — ten e-book jest twoim case study. 

Dzięki temu e-bookowi dowiesz się, jak zwiększyć swoje szanse w pozyskiwaniu klientów i wyróżnisz się na tle innych!

BONUS #2:

 „Instagram: Projekt 100k” 

(wartość 99 zł)

Niestety w internecie jest dziesiątki filmów z technikami budowania profili społecznościowych, jak na przykład Instagram zdobyć dużo followers w krótkim czasie itd. 

Prawda jest taka, że większość tych technik doprowadzi Cię do kary od algorytmu Instagrama, zamiast docierać do nowych osób, to będzie Twój profil chowany. 

Dlatego stworzyłem e-booka, w którym opisałem całą moją drogę do ponad 100,000 realnych followersów na dwóch kontach Instagram w zaledwie jeden rok. Wiedza zawarta w tym podręczniku nie tylko pozwoliła mi osiągnąć zaangażowanie fanów na poziomie ok. 20%, ale również zarobić 15 tysięcy złotych, nie będąc znaną osobą.

Być może już dziś rozwijasz swoje konto na Instagramie, a może dopiero zaczynasz, ale nie wiesz, gdzie i jak skutecznie zacząć? Zapewniam, że ten e-book posłuży Ci jako święty Graal, pomagając Ci wejść na właściwą ścieżkę do założenia i prowadzenia dochodowego konta na Instagramie. 

Po przeczytaniu tego wszystkiego będziesz uzbrojony w coś, co lubię nazywać VALUEBOMB, gotowe do działania i rozpoczęcia zarabiania pierwszych pieniędzy na Instagramie.


Możesz nabyć całość za 1343 zł
tylko teraz 697 zł !

Copyright © 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone | Regulamin | Polityka Prywatności | Własność Oskar Litwin GYMOSCO LTD