Poczekaj! Twoje Zamówienie Nie Jest Jeszcze Kompletne!

Poczekaj! Poniżej znajdziesz JEDNORAZOWĄ propozycję przygotowaną tylko dla Ciebie!

Skoro dołączyłeś do grona moich klientów (dane do logowania otrzymasz na maila w ciągu kilku minut), to pokażę Ci jak zacząć zarabiać nawet 20.000zł na pojedynczym zleceniu! Mój SYSTEM pozwala mi na pozyskiwanie z rynku klientów PREMIUM i sprzedaż im moich najdroższych usług, dzięki czemu na jednym zleceniu zarabiam nawet 20.000zł.

Ze względu na ogromne zainteresowanie przenoszeniem biznesów tradycyjnych do świata online, coraz więcej firm szuka sposobu, jak stworzyć najwyższej jakości stronę internetową ze wszystkimi zaawansowanymi funkcjami…

Wybuch pandemii i wojny na Ukrainie, tylko przyśpieszył ten trend przez co, coraz więcej klientów samych się do mnie zgłasza, prosząc o indywidualny projekt ich strony.

Takie projekty zaczynają się od 12.000 do nawet 30.000 zł za jedno zlecenie.

Pokażę Ci jaką ZALICZKĘ wpłacił mi ostatnio jeden z klientów.

A tutaj widzisz fakturę na 20.000zł, którą wystawiłem innemu klientowi:

Dlatego, jeśli skorzystasz z tej jednorazowej propozycji, otrzymasz:

1. Pełny kurs „Magik Stron Internetowych” (wartość 997 zł)

Który jest idealnym uzupełnieniem szkolenia „Haker Internetu: Tworzenie Stron Internetowych Bez Kodowania” 

Nauczę Cię moich 5 dodatkowych metod pozyskiwania klientów.
7 dodatkowych usług, które możesz wykonać dla klienta i zwiększyć swoje zyski nawet o kilka tysięcy złotych na jednym zleceniu!
Jak generować dodatkowe kilka tysięcy miesięcznie, dzięki perfekcyjnej obsłudze posprzedażowej? Otrzymasz mój cały schemat posprzedażowy!
Otrzymasz listę 9 najważniejszych wtyczek, dzięki którym przyspieszam swoją pracę.
Pokaże Ci 16 miejsc, z których możesz za darmo pobierać zdjęcia oraz dowiesz się o 2 najlepszych źródłach do darmowego pobierania animacji!
Dowiesz się czym jest „Technika Listy Stu” oraz nauczysz się czym jest „Magiczna Lista” i jak ją wykorzystać?
Specjalna Technika, która generuje dla mnie nawet 80% zamówień! Uwaga: działa nawet na tych klientów, którzy na początku Ci odmówili!
I wiele, wiele więcej!

Dzięki temu osiągniesz nawet 5-krotnie lepsze wyniki!

Oto moje ostatnie zlecenie:

Spędziłem całe lata sprawdzając, co działa – co nie działa. Wydałem dziesiątki tysięcy złotych na próby, żeby zrozumieć cały proces obsługi klientów PREMIUM. Szacuję wartość tego szkolenia na 997zł, ale poniżej możesz otrzymać go za ułamek standardowej ceny! 

Tylko dzięki temu, że jesteś nowym klientem. 

Jednak! Jeśli wyjdziesz z tej strony, to okazja przepada. 

Ale mam dla Ciebie coś jeszcze! 

Do tego zamówienia, tylko w tej jednorazowej propozycji otrzymasz jeszcze 2 dodatkowe BONUSY:

BONUS #1:
„Facebook To Biznes, Jak To Wykorzystać?”
(Wartość 147 zł)

W pakiecie otrzymujesz Ebook oraz szkolenie VOD, które są uzupełnieniem Kursu Premium.

Dowiesz się, jak zamienić Facebooka w maszynkę do robienia pieniędzy? Nauczysz się jak zadbać o swój prywatny profil na Facebooku, by budował Twój autorytet i pokazywał profesjonalizm, dzięki czemu zniesiesz opory klientów i przekonasz ich, że warto Ci zaufać. Pokażesz się od strony eksperta w danej branży i zwiększysz ilość zamówień. 

Nawet nie wyobrażasz sobie jak wiele zamówień traconych jest przez źle skonstruowany profil na Facebooku właściciela! 

Twoi przyszli klienci, muszą odczuwać, że mają do czynienia z profesjonalistą, któremu mogą zaufać i powierzyć swoje pieniądze. Pamiętaj, że ludzie często będą oceniać Cię powierzchownie („po okładce”). Możesz myśleć, że to niesprawiedliwe. Pewnie tak… 

… ale nie – kiedy dokładnie wiesz, jak zaprojektować swój profil, by wzbudzał w Twoim potencjalnym kliencie zaufanie i poczucie, że jesteś lepszy od konkurencji! 

Pokażę Ci jak zabezpieczyć się przed utratą zaufania i co zrobić, aby Twój wizerunek sugerował, że jesteś #1 w branży.

BONUS #2:
„Instagram: Projekt 100k”
(Wartość 199 zł)

Stworzyłem tego Ebooka, by pokazać Ci na moim przykładzie całą moją drogę do 100.000 realnych followersów na Instagramie! I nie ma mowy o przypadku, ponieważ osiągnąłem ten wynik na 2 kontach – w mniej niż rok! 

Dzięki temu mogę zarabiać dodatkowe 15.000zł nie robiąc nic specjalnego. Moi fani są bardzo aktywni i zaangażowani, dzięki czemu mój wskaźnik zaangażowania publiczności wynosi, aż 20%. Rozumiesz to? 20.000 osób aktywnie reaguje na każdą wiadomość ode mnie. 

Potencjalni klienci, widząc takie zasięgi sami pytają o możliwość współpracy. 

Może nie chcesz mieć Instagrama a może założyłeś go niedawno… Bez względu na odpowiedź sprawa jest jasna: to żyła internetowego złota! 

Najważniejsze, to zmienić myślenie, bo Instagram nie jest platformą do zabawy… tylko do zarabiania pieniędzy! 

Niestety na rynku jest mnóstwo dostępnych kursów, książek i szkoleń od autorów, którzy nie dbają o wyniki kursantów. Jedyne do czego doprowadzi Cię korzystanie z takich kursów, to… KARA OD ALGORYTMÓW Instagrama! 

W pakiecie do ebooka otrzymujesz również szkolenie VOD – dzięki temu nie tylko zamienisz Instagram w prywatną kopalnię złota, ale również zabezpieczysz się przed ZBANOWANIEM konta i SHADOW BAN’em, czyli ukryciem Twoich treści przed Twoimi fanami. 

Same BONUSY są warte 346zł 

Biorąc pod uwagę WSZYSTKO co otrzymujesz, to wartość pakietu wynosi: 1343zł

Cena standardowa: 1343zł 

Specjalnie dla Ciebie: 697zł

Możesz nabyć całość taniej o 52%! 

Wykorzystaj tę niepowtarzalną, jednorazową okazję, by zacząć osiągać nawet 5 razy lepsze wyniki. 

I kup w pakiecie taniej o 646zł! 

Jest pewien haczyk. Po opuszczeniu tej strony, oferta już nigdy nie zostanie Ci wyświetlona. Nie dostaniesz już tak dobrych warunków na żadnej z moich stron. 

Okazja przepada, po wyjściu z tej strony lub wybiciu: 00:00 na zegarze. 

Dlatego podejmij najlepszą decyzję dla Ciebie!

Pamiętaj także, że przedstawione na tej stronie wyniki nie są typowe i nie mogę Ci zagwarantować, że osiągniesz jakiekolwiek rezultaty, ponieważ wszystko zależy od tego jak sumiennie i długo będziesz pracować z moim kursem. Pamiętaj także, że biznes wiąże się z ryzykiem a wszystkie informacje zawarte na stronie, to prywatna opinia autora. Nie biorę żadnej odpowiedzialności za wykorzystanie informacji zawartych na stronie jak i w kursie. W zależności w jakiej branży działasz, jak szybko się uczysz, jakim dysponujesz kapitałem na start itp. wyniki Twoje mogą być odmienne od reszty uczestników kursu lub być znacznie lepsze lub słabsze.

Copyright © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone | Regulamin | Polityka Prywatności | Własność Oskar Litwin — Otwórz Własną Firmę Sp. z o.o.

TA PROPOZYCJA WYGAŚNIE ZA:

Godziny
Minuty
Sekundy

Stop! Niespodzianka zarezerwowana tylko dla osób, które zapisały się na webinar

Przekonaj się, co możesz zrobić już dziś, aby zacząć zarabiać dobre pieniądze.

Praktyczny podręcznik to:

Tylko teraz:

47zł 17 zł

Dla kogo i gdzie wysłać poradnik?

Wpisz poniżej dane do wysyłki 

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz informacje handlowe